Blog

O nas

Nasza firma wykonuje diagnostykę wtryskiwaczy na profesjonalnych stołach probierczych , w zależności od producenta Bosch ,Siemens VDO, Delhi czy Denso. Stosujemy odpowiedni sprzęt do weryfikacji wtryskiwacza , po kątem elektrycznym przelewu i dawek. Takie sprawdzenie wtryskiwaczy daje nam 100 % pewność prawidłowej diagnostyki .

 

Sprawdzenie wtryskiwaczy do silnika 1.6 TDi

Sprawdzenie wtryskiwacza o numerze silnika CAYC to skomplikowany proces diagnostyczny. Polegających na dwóch etapach , pierwszy to testy elektryczne a drugi to test na dawki . Ze względu na trudną diagnostykę jest ona przeprowadzana w danych warunkach , co zapewni 100 % skuteczność w sprawdzeniu wtryskiwacza.

Regeneracja wtrysków

Regenerację wtryskiwaczy Bosch przeprowadzamy na stole probierczym dedykowanym dla tych wtryskiwaczy.

Po otrzymaniu wtryskiwacza do regeneracji , najpierw wykonujemy diagnostykę na stole probierczym. Następnie wtryskiwacz jest rozbierany i poddawany czyszczeniu.
Po tym procesie następuje wymiana części na nowe i składanie na nowych częściach.
W kolejnym procesie dokonujemy kalibracji do ustawień nowego wtrysku.
Następnie wykwalifikowani specjaliści umieszczają wtryskiwacz na stole probierczym w celu sprawdzenia poprawności działania.
Jeżeli wtryskiwacz przechodzi testy na stole probierczym drukowany jest protokół z badania.
Następnie jest pakowany i wysyłany do klienta.

🔩Zamiennik? 🔩Nowy? 🔩A może wtryskiwacz zregenerowany?

To najczęstsze pytanie jakie pada u nas w serwisie.
My dbamy o ekologię, dzięki naszej technologii regeneracji wtryskiwaczy około 80% produktu wraca do obiegu dzięki czemu nie jest wyrzucany na złom.  Jakościowo zgodny z oryginałem, jest to dla nas priorytet-regenerować na jak najlepszych częściach. Każdorazowo wtryskiwacz jest sprawdzany na stole pobieriniczym oraz regenerowany czyli wszystkie części wymienne są zamieniane na nowe.
Od niedawna można u nas również zakupić nowe zamienniki.